Foto istorijos „Mano Ąžuolas“ – pasidalink savo Ąžuolo istorija

Tikime, jog kiekvienas lietuvis savo prisiminimuose rastų akimirką, kurioje ąžuolas atliktų svarbų vaidmenį… Galbūt tai vaikystės laipynės po medžius, arba senelių sodyba su kieme įsikerojusiu šimtamečiu, arba jauki atokaita plačiašakio pavėsyje, arba bendruomeniška medžių sodinimo talka, arba sutartinės giedojimas medžių paunksmėje, o gal šiltas gilių kavos puodelis – šaltą žiemos rytą…
 
Šis gražus, ilgaamžis, lietuviškas simbolis kviečia prisiminti ir dalintis savo įsimintinomis istorijomis, apjunkdamas skirtingų žmonių patirtis į vieną bendrą lają.

Ar turi savo mėgstamiausią, o gal geriausią draugą Ąžuolą? Gal kada įvyko jums kokių svarbių įvykių ar nutikimų po Ąžuolu? O gal turite savo šeimos ar giminės tradiciją susitikti prie Ąžuolo?  Papasakok savo istoriją. 

Atsiųsk mums savo mylimiausio Ąžuolo nuotrauką ir vietovę ir papasakok jūsų su ąžuolu bendrystės istoriją elektroniniu paštu info@gyvozalio.com arba dalinkis šiomis istorijomis socialiniuose tinkluose su grotažymėmis ir taip padėkite Jiems gauti nacionalinio medžio apsaugos statusą.

#ManoĄžuolas #ŠventasĄžuolas #PagarbaĄžuolams #ĄžuolųAmbasadorius #ĄžuolasNacionalinisMedis #GyvoŽalio